פניות הציבור

אנחנו תמיד שמחים לשמוע אתכם, ללמוד ולשפר. כל פנייה חשובה לנו ונעניק לה את תשומת הלב הראויה.

טלפון

 

 

 

דרכים נוספות ליצור אתנו קשר

  • פקס שירות לקוחות: 03-5613011
  • מוקד ביקורופא: 6101*

שאלות נפוצות

קיבצנו כמה שאלות נפוצות ותשובות עליהן, מתוך תקווה שהמידע יועיל לכם. לכל הבהרה או שאלה נוספת, אתם מוזמנים לפנות למוקד הארצי שלנו בטלפון 6101*, שם ישמחו לענות על שאלותיכם.

מכתבי תודה

תודה מעומק הלב למזכירה מחרום סומה, שליוותה אותי באדיבות, ענתה לשאלותיי והפיגה את חששותיי. תענוג לקבל שירות אדיב כזה. תודה גם לד"ר יעקב מר ש' יחסו העדין והרגיש, שהפך את החוויה הלא נעימה לרגועה ושלווה.
גילי חן, אשקלון

ברצוני להודות לד"ר קומורוב, שב-2010 הציל את חיי וזו הפעם השנייה שבה הוא מתייחס ברצינות, בחמימות וברגישות רבה לפניותיי. יישר כוח, תודה רבה!
רבניק צבי, חדרה
תודה על שירות אדיב מאוד ומתחשב. תודה מיוחדת לגב' אנג'ליקה בקבלה ולד"ר קומורוב יוסף, שבדק אותי ביסודיות והפיג את חששותיי. זו המרפאה הראשונה שבה הציעו לי לשתות כוס שתייה חמה על מנת לשפר את הרגשתי.
זינגר זהר, חדרה

תודה רבה על שירות מקצועי מעולה ואישי שקיבלנו מד"ר טטיאנה ברציצ'בסקי, שגם ביקרה את בננו כמה פעמים לאורך הלילה והייתה נינוחה ומרגיעה.
חני ומאיר כפיר, חדרה

 
ד"ר קלניצקי, האחות אלווירה, פקידת הקבלה מעיין והשומר סלבה עזרו לי מאוד. אני חיילת בודדה ועולה חדשה אז לא היה מי שייקח אותי הביתה אחרי הטיפול. הם הגישו לי תה עם לימון ונתנו לי כסף למונית. עד עכשיו לא פגשתי בנחמדות כזאת, תודה רבה! 
ויקטוריה מורביוב, תל אביב